fbpx

סיפורי הצלחה

סיפורי הצלחה, המלצות והוקרות תודה מפי מאומנים של אסף מימון:

השינוי לא מובן מאליו

היה לי תהליך חשוב ומעניין אתך. אהבתי את תהליכי העומק שעשינו, גם בכל מה שנוגע למה שעוצר אותי, וגם בכל מה שנוגע למה שמוביל אותי. השיחות אתך נתנו לי תובנות ובעיקר- וזה מה שהיה הכי חשוב – הנעה לפעולה. הצלחת לפרק הרבה דברים שהפחידו או עצרו אותי ולגרום לי לפעול בהם. האמונה שלך בי ובזה שהכל אפשרי ריגשה ועוררה בי השראה. החזרתי לי את האמונה והידיעה שכשאני פועלת היקום מקשיב ומחזיר לי הדהוד לפעולותיי. הרגשתי שאכפת לך ושבכל דבר בו התעסקנו היה לך חשוב למצוא את שורש העניין ולא וויתרת עד שמצאנו. תמיד חשבת מעבר לגבולות המאמן על דברים שיכולים לעזור לי, ודאגת לקשר אותי עם כל בן אדם שחשבת שיכול לתרום לי באיזושהי דרך. הכלי של ניהול לוח הזמנים היה לי מעולה ועזר לי מאוד למקד את עצמי ולהכריח את עצמי לעשות דברים שהייתי דוחה בלי סוף. העצות שלך בנוגע להכנסת הרגלים לחיים שלי (לא להתחיל באטרף, להכניס בהדרגה) היו מעולות ועבדו מצוין. אהבתי את ההקשבה המעמיקה שלך ואת העצות הראליסטיות והלא מתחנפות שלך, שהיו קשובות לצרכים שלי. המפגש שעשינו בנושא השיווק היה ממש מכונן עבורי. הצלחת לראות את העננה השחורה מעל הראש שלי כל פעם שדיברתי על הנושא, ובהרבה עדינות ונחישות פירקת אותה והצלחת לגרום לי להיכנס בזה בכמה חזיתות. התוצאה הכי גדולה של זה היא הקמפיין להופעות בית. ועוד דבר שרציתי להגיד שגם אהבתי שתמיד שיתפת על עצמך ועל התהליכים שאתה עברת ועובר, על נקודות החולשה שלך ואיך התמודדת איתן וכו'. זה קירב וגרם לי להרגיש בנוח ולסמוך עליך. בכלל אתה בן אדם מאוד אמיתי וכפי שאתה יודע זו תכונה שאני מאוד מאוד מעריכה וזה עזר לי מאוד לעבור את התהליך אתך. המון תודה אסף על המסירות, האהבה, הנחישות והאמונה שלך.

לימור
הפכתי לאישה חזקה יותר

אסף היקר, הנה כבר עברה לה חצי שנה, עברתי איתך כל כך הרבה! מכתב אחד לא יספיק כדי לתאר את התהליך המדהים שעברתי. מבלי ששמתי לב ממפגש למפגש התחלתי לעבור שינויים בדפוסי החשיבה, בניתי את עצמי מחדש. היו לי המון התחבטויות שרק בלבלו אותי ואתה עזרת לי למצוא את האיזון בכל פעם. היום במבט לאחור אני יכולה לומר שעברתי שינוי מהותי בחיים שלי, אם זה בבחירת כיוון לחיים, השגת מטרות, התמודדויות עם מצבים שונים, כמו פחד וחוסר ביטחון שליווה אותי תקופה ארוכה עקב כל מיני חוויות לא נעימות שעברתי בחיי. הגעתי אליך שבר כלי עם מבט של איזה מפוחדת, מבולבלת, קצת ילדותית ורגישה. בתחילה היו לי ספקות לא האמנתי בעצמי, שאצליח להכיר ביכולות שלי. במהלך האימון לימדת אותי שאם אני רוצה להצליח אני צריכה לצאת מאזור הנוחות שלי, להיפתח לעולם, לפעול כנגד האוטומט של עצמנו ולשנות גישה לחיים. הצלחת לגרום לי להאמין בעצמי יותר ובהדרגה יצאתי מאזור הנוחות והפסקתי לבקר את עצמי. הפכתי לאישה חזקה יותר שלא מפחדת לעמוד מול אתגרי החיים, הגעתי והגשמתי דברים שלא חשבתי שיש ביכולתי לבצע ושיניתי דפוסי חשיבה. אסף יקירי, בפשטות שלך, בליווי האישי, בהבנה ובכנות גרמת לי לחוש שיש על מי לסמוך ושאתה בעצם המראה שלי! אימנת אותי לערכים חדשים. עם כל הקושי שבאימון זה מה שעורר אותי לחיים ונתן לי המון כוח. אתה מקצועי, נותן תחושת ביטחון, מאמין בי וחשוב מכל בזכותך שוב התחלתי לאהוב את עצמי, להאמין ולהכיר ביכולות שלי. המשפט "עשה לך מנהיג – להשאיר כל אדם במצב טוב יותר משפגשת אותו" נכתב עליך. אני סמוכה ובטוחה שאמשיך לצמוח ולהגשים עוד הרבה מטרות. אלפי תודות ובהצלחה בהמשך!

א.ג
הפכתי לאישה חזקה יותר

אם להתחיל מהתחלה, אז הייתי סקפטי לגבי כל העניין. לא באמת האמנתי לכל הגישה הרוחנית הזאת, והתחלתי רק בגלל לחץ של המשפחה. עכשיו שהתהליך נגמר אני יכול להעיד שזאת הייתה אחת מהחוויות היותר טובות ומועילות שעשיתי, וזה היה בעיקר בגלל המאמן. רק מאמן שבאמת "רוצה" לעזור למאומן שלו, יכול להתמודד עם הגישה השלילית שבאתי איתה, ועשית עבודה מטורפת. גרמת לי בכמה חודשים להאמין בדברים שפעם לא התייחסתי אליהם ושללתי אותם לגמרי. אני חייב להגיד שאתה נותן אווירה של חבר, שזה דבר חשוב כי בסוף אתה מתעסק עם אנשים, והגישה החברית עוזרת נורא לפתיחות. בנוסף לזה, בכל השיחות זה ניכר שאתה מתעניין ובאמת לומד את המאומן, ולא סתם יושב כמו "פסיכולוג" שרושם דברים. עצם זה שאתה שולח הודעות התעניינות לגביי הבעיה, מעיד על זה שהעבודה שלך לא נגמרת רק בפגישות. מה גם שאני חייב לציין שאתה אחד האנשים היותר נחמדים שפגשתי גם ברמה האישית, וגם ברמת בעל המקצוע שבא לעזור. אני יותר מאשמח להמליץ עלייך גם לאנשים אחרים, כי השינוי שחל אצלי זה לא משהו מובן מאליו, לפחות מבחינתי.

השם שמור במערכת

צרו איתי קשר

השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם
[gravityform id="5" title="false" description="false" ajax="true" tabindex="49"]
לאתר של אסף מימון
background Layer 1